Dotacje i Doradztwo

Doradztwo

Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego narzędzia i odpowiemy na Twoje pytania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, posiadamy odpowiednią wiedzę i praktykę, aby kompetentnie doradzać naszym Klientom.

Posiadamy w ofercie znacznie większy wybór produktów niż prezentowany na stronach sklepu, dlatego prosimy o zgłaszanie zapytań - jesteśmy po to, aby Ci pomóc. Napisz na adres: sklep@itunarzedzia.pl lub zadzwoń +48 505 760 597 w godzinach pracy sklepu (pon-pt: 8:00 - 16:00).

Dotacje

Nasza firma realizuje również dotacje z Unii Europejskiej oraz Urzędu Pracy. Jeżeli otrzymali Państwo dofinansowanie i szukają odpowiednich narzędzi, zapewniamy fachową pomoc w ich doborze oraz kompleksową realizację zamówienia. Tworząc taką ofertę staramy się dopasować do Państwa oczekiwań oraz zapewnić jak najkorzystniejsze warunki. W celu jak najsprawniejszego przeprowadzenia procesu zakupowego związanego z dofinansowaniem sugerujemy postępować według poniższego schematu:

1. Przed złożeniem wniosku o dotację:

  • wysłanie na maila sklep@itunarzedzia.pl informacji o poszukiwanych narzędziach / elektronarzędziach
  • nasz doradca dobierze sprzęt do Państwa oczekiwań
  • w odpowiedzi zwrotnej otrzymają Państwo ofertę handlową na dotację z numerem przypisanym do Państwa danych w naszym systemie


2. Po przyznaniu środków:

  • kontaktujecie się Państwo z naszym sklepem podając numer oferty handlowej
  • ustalają Państwo z naszym konsultantem formę płatności oraz czas i formę wysyłki w przypadku jakichkolwiek pytań lub niejasności jesteśmy do Państwa dyspozycji

Kontakt: 

tel.: +48 505 760 597
e-mail: sklep@itunarzedzia.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium