Leica Disto D2 Dalmierz laserowy, zasięg do 60 m, IP54
5
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis produktu
Zastosowanie:
Dalmierz laserowy Disto D2 (LV1) marki LEICA jest wysokiej jakości urządzeniem służącym do pomiaru odległości, pola powierzchni, objętości. Funkcje dalmierza pozwalają dodawać i odejmować pomiary, dokonywać pomiarów pośrednich ( funkcja Pitagorasa ) oraz pomiarów ciągłych. Przydatny w budownictwie, geodezji, przy projektach technicznych, a także w domu.
Charakterystyka:
- maksymalny zasięg urządzenia wynosi 60 m
- dokładność pomiaru +/- 1.5 mm
- jednostki pomiaru: m / mm / ft / inch
- wyświetlacz 3-liniowy z funkcją podświetlenia jest czytelny i niezawodny, nawet w ciemnych pomieszczeniach
- posiada funkcję pamięci zapisującą 10 ostatnich pomiarów, przez co usprawnia bieżącą prace
- trwała i ergonomiczna obudowa z tworzywa ABS oraz gumy sprawia, że urządzenia pewnie leży w dłoni i mieści się do każdej kieszeni
- rozkładana stopka usprawnia m.in. pomiar od krawędzi i narożników
- zasilanie: 2 x bateria 1,5V typu AA ( LR6 )
- plamka lasera jest dobrze widoczna, przez co użytkownik zawsze będzie widział punkt, na który celuje, nawet jeśli obiekt znajduje się na trudnodostępnym obszarze.
- dalmierz został wyposażony w laser klasy 2, co oznacza, że jest bezpieczny w przypadku trafienia wiązki w okolice oczu, a naturalną reakcją zapobiegawczą jest zwyczajne mruganie powiek
- urządzenie jest przystosowane do pracy w temperaturach w zakresie od 0°C do 40°C
- urządzenie może być stosowane wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz
- stopień ochrony IP54 zapewnia, że dalmierz jest pyłoszczelny i bryzgoszczelny
Zawartość pakietu:
- 1 x dalmierz Disto D2 (LV1)
- 1 x materiałowe etui
- 1 x opaska na nadgarstek
- 1 x smycz / pasek na ramię
- 2 x bateria AA
![]() | Leica Geosystems to firma z początkami sięgającymi prawie 200 lat, jest wiodącym na świecie dostawcą wysokiej jakości rozwiązań w zakresie pomiarów i geodezji dla profesjonalistów. Szwajcarska Technologia od Leica Geosystems, dzięki tradycji i ciągłym innowacjom opartym na intensywnych badaniach, reprezentuje precyzję, niezawodność, jakość i trwałość ofertowanych narzędzi oraz systemów. |
Specyfikacja techniczna
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
| Zasilanie | bateryjne |
| Max odległość pomiaru [m] | 60 |
| Zakres pomiaru | od 0.05 do 60 m |
| Długość fali świetlnej lasera [nm] | 635 |
| Moc lasera | < 1 mW |
| Jednostki miary | m / ft / inch |
| Dokładność pomiaru [mm] | ± 1.5 |
| Liczba zapisywanych pomiarów | 10 |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Podświetlanie wyświetlacza | tak |
| Funkcja Pitagorasa | nie |
| Zasilanie | 2 x 1.5V LR6 (typ AA) |
| Automatyczny czas wyłączenia lasera [s] | 60 |
| Automatyczny czas wyłączenia urządzenia [s] | 180 |
| Zakres temperatury pracy | 0 °C ~ +40 °C |
| Zakres temperatury przechowywania | -25 °C ~ +70 °C |
| Klasa lasera | 2 |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Wymiary D x S x W [mm] | 111 x 43 x 23 |
| Waga [g] | 90 |
