NEO TOOLS 75-202 Dalmierz laserowy, zasięg 20 m
4.90149
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis produktu
Zastosowanie:
Dalmierz laserowy 75-202 marki NEO jest urządzeniem służącym do pomiaru odległości jak również do pomiaru pola powierzchni i objętości.
Charakterystyka:
- maksymalny zasięg urządzenia wynosi 20 m
- dokładność pomiaru +/- 2 mm
- jednostki pomiaru: m / ft / inch
- wyświetlacz LCD z funkcją podświetlenia
- prosta konstrukcja pozwala na intuicyjne użytkowanie dalmierza
- trwała i wytrzymała obudowa z tworzywa ABS oraz gumy, która zapewnia lepszy chwyt dalmierza
- urządzenie jest przystosowane do pracy w temperaturach w zakresie od 0°C do 40°C
- zasilanie bateryjne: 2 x bateria 1,5V typu AAA ( LR03 )
- urządzenie może być stosowane wewnątrz pomieszczeń
- stopień ochrony IP30 zapewnia odporność na średnie zanieczyszczenia takie jak pyły ale nie na wodę
- zgodność z europejskimi standardami bezpieczeństwa zapewnia certyfikat CE
- marka NEO spełnia oczekiwania profesjonalistów
Zawartość pakietu:
- 1 x dalmierz 75-202
- 2 x bateria 1,5V typu AAA ( LR03 )
Pliki techniczne / instrukcje
Specyfikacja techniczna
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
| Zasilanie | bateryjne |
| Max odległość pomiaru [m] | 20 |
| Zakres pomiaru | od 0.2 do 20 m |
| Długość fali świetlnej lasera [nm] | 630 – 670 |
| Moc lasera | < 1 mW |
| Jednostki miary | m / ft / inch |
| Dokładność pomiaru [mm] | ± 2 |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Podświetlanie wyświetlacza | tak |
| Funkcja Pitagorasa | nie |
| Zasilanie | 2 x 1.5V LR03 (typ AAA) |
| Zakres temperatury pracy | 0 °C ~ +40 °C |
| Zakres temperatury przechowywania | -10 °C ~ +60 °C |
| Klasa lasera | 2 |
| Stopień ochrony | IP30 |
| Wymiary D x S x W [mm] | 100 x 37 x 23 |
| Waga [g] | 58 |