NEO TOOLS 75-203 Dalmierz laserowy, zasięg 40 m, ekran dotykowy
4.8686
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis produktu
Zastosowanie:
Dalmierz laserowy 75-203 marki NEO jest wysokiej jakości urządzeniem służącym do pomiaru odległości, pola powierzchni, objętości. Funkcje dalmierza pozwalają dokonywać pomiarów pośrednich ( funkcja Pitagorasa ) oraz pomiarów ciągłych. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w automatyczną poziomnicę pozwalającą na bieżąco odczytywać kąt położenia urządzenia. Przydatny w budownictwie, geodezji, przy projektach technicznych, a także w domu.
Charakterystyka:
- maksymalny zasięg urządzenia wynosi 40 m
- dokładność pomiaru +/- 2 mm
- jednostki pomiaru: m / ft / inch
- wbudowana poziomnica elektroniczna pozwala na bieżąco odczytywać kąt położenia urządzenia
- dalmierz wyposażony został w nowoczesny kolorowy ekran dotykowy z funkcją podświetlenia
- prosta konstrukcja pozwala na intuicyjne użytkowanie dalmierza
- pamięć 20 odczytów
- trwała i wytrzymała obudowa z tworzywa ABS oraz gumy, która zapewnia lepszy chwyt dalmierza
- zasilanie: 2 x bateria 1,5V typu AAA ( LR03 ) lub akumulatory Ni-MH AAA
- urządzenie wyposażone jest dodatkowo w port USB, dzięki któremu można korzystać z akumulatorów Ni-MH i w łatwy sposób je naładować
- dalmierz został wyposażony w laser klasy 2 zgodny z EN 60825-1:2014
- urządzenie jest przystosowane do pracy w temperaturach w zakresie od 0°C do 40°C
- urządzenie może być stosowane wewnątrz pomieszczeń
- stopień ochrony IP20 zapewnia odporność na drobne zanieczyszczenia takie kurz
- produkt posiada certyfikat CE
- marka NEO spełnia oczekiwania profesjonalistów
Zawartość pakietu:
- 1 x dalmierz 75-203
- 2 x bateria 1,5V typu AAA ( LR03 )
- 1 x opaska na nadgarstek
Pliki techniczne / instrukcje
Specyfikacja techniczna
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
| Zasilanie | bateryjne / akumulatorowe |
| Max odległość pomiaru [m] | 40 |
| Zakres pomiaru | od 0.2 do 40 m |
| Długość fali świetlnej lasera [nm] | 630 – 670 |
| Moc lasera | < 1 mW |
| Jednostki miary | m / ft / inch |
| Dokładność pomiaru [mm] | ± 2 |
| Liczba zapisywanych pomiarów | 20 |
| Typ wyświetlacza | LCD dotykowy |
| Podświetlanie wyświetlacza | tak |
| Funkcja Pitagorasa | tak |
| Zasilanie | 2 x 1.5V LR03 (typ AAA) |
| Zakres temperatury pracy | 0 °C ~ +40 °C |
| Klasa lasera | 2 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wymiary D x S x W [mm] | 100 x 35 x 23 |
| Waga [g] | 58 |