NEO TOOLS 94-001 Miernik elektroniczny uniwersalny
4.89394
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis produktu
Zastosowanie:
Cyfrowy miernik uniwersalny 94-001 marki NEO służy do dokonania pomiarów napięcia prądu stałego i przemiennego, natężenia prądu przemiennego i stałego, oporności elektrycznej, sprawdzenia ciągłości przewodów, hFE (tester tranzystorów), pojemności, pomiaru diody oraz temperatury. Dzięki szerokim możliwościom pomiarowym miernik jest narzędziem wielofunkcyjnym. Dodatkowo odznacza się prostotą obsługi.
Charakterystyka:
- miernik elektroniczny uniwersalny posiada automatyczne zakresy pomiarowe oraz pamięć ostatnich pomiarów
- zasilanie: baterie 3x 1,5V AAA ( brak w zestawie )
- posiada funkcje wskazania polaryzacji, zatrzymania wyświetlanej wartości, zatrzymania najwyższej zmierzonej wartości oraz wskazanie przekroczenia zakresu pomiarowego
- korpus wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego
- podświetlany wyświetlacz ciekłokrystaliczny LCD 1999 wyświetlający 3½ cyfry, umożliwia pracę przy słabym oświetleniu
- urządzenie wyposażone w sygnalizację niskiego poziomu baterii oraz funkcję automatycznego wyłączenia po 15 minutach
- nylonowy pokrowiec ułatwia przechowywanie i transport
- zgodność z europejskimi standardami bezpieczeństwa zapewnia certyfikat CE
- marka NEO spełnia oczekiwania profesjonalistów
Zawartość pakietu:
- 1 x miernik 94-001
- 1 x przewody pomiarowe
- 1 x termopara ( do pomiaru temperatury )
- 1 x adapter do tranzystorów
Pliki techniczne / instrukcje
Specyfikacja techniczna
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
| Rodzaj | mierniki cyfrowe |
| Zasilanie | 3 x bateria 1,5 V AAA (LR03) |
| Pomiar wartości prądu przemiennego AC [A] | tak |
| Pomiar wartości prądu stałego DC [A] | tak |
| Pomiar napięcia prądu przemiennego AC [V] | tak |
| Pomiar napięcia prądu stałego DC [V] | tak |
| Pomiar ciągłości | tak |
| Pomiar diody | tak |
| Pomiar pojemności | tak |
| Pomiar oporności ( rezystancji ) | tak |
| Pomiar temperatury w °C / °F | tak |
| Tester tranzystorów | tak |
| Podświetlenie wyświetlacza LCD | tak |
| Automatyczne przełączanie zakresów pomiaru | tak |
| Zatrzymanie wyświetlanej wartości | tak |
| Temperatura pracy [°C] | 0 °C ~ +40 °C |
| Temperatura przechowywania [°C] | -10 °C ~ +50 °C |
| Wymiary D x S x W [mm] | 158 x 75 x 35 |
| Waga [kg] | 0,20 |