NEO TOOLS 94-002 Miernik cęgowy, multimetr
5
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis produktu
Zastosowanie:
Miernik cęgowy 94-002 marki NEO służy do dokonania pomiarów napięcia prądu przemiennego AC i stałego DC, natężenia prądu przemiennego, oporności ( rezystancji ) elektrycznej, temperatury, pomiaru diody oraz ciągłości. Dzięki szerokim możliwościom pomiarowym miernik jest narzędziem wielofunkcyjnym. Dodatkowo odznacza się prostotą obsługi.
Charakterystyka:
- miernik wielofunkcyjny ze szczękami umożliwiający pomiar przewodów o śr. 37 mm
- zasilanie: baterie 2 x 1,5V AAA ( brak w zestawie )
- posiada automatyczne zakresy pomiarowe
- funkcje wskazania polaryzacji, zatrzymania wyświetlania wartości na wyświetlaczu, zatrzymania najwyższej zmierzonej wartości oraz wskazanie przekroczenia zakresu pomiarowego
- korpus wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego
- podświetlany wyświetlacz LCD 1999 wyświetlający 3½ cyfry, umożliwia pracę przy słabym oświetleniu
- urządzenie wyposażone w sygnalizację niskiego poziomu baterii oraz funkcję automatycznego wyłączenia po 15 minutach
- nylonowy pokrowiec ułatwia przechowywanie i transport
- zgodność z europejskimi standardami bezpieczeństwa zapewnia certyfikat CE
- marka NEO spełnia oczekiwania profesjonalistów
Zawartość pakietu:
- 1 x miernik 94-002
- 1 x przewody pomiarowe
- 1 x termopara ( do pomiaru temperatury )
Pliki techniczne / instrukcje
Specyfikacja techniczna
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
| Rodzaj | mierniki cęgowe |
| Zasilanie | 3 x bateria 1,5 V AAA (LR03) |
| Pomiar wartości prądu przemiennego AC [A] | tak |
| Pomiar wartości prądu stałego DC [A] | nie |
| Pomiar napięcia prądu przemiennego AC [V] | tak |
| Pomiar napięcia prądu stałego DC [V] | tak |
| Pomiar ciągłości | tak |
| Pomiar diody | tak |
| Pomiar pojemności | nie |
| Pomiar oporności ( rezystancji ) | tak |
| Pomiar temperatury w °C / °F | tak |
| Tester tranzystorów | nie |
| Podświetlenie wyświetlacza LCD | tak |
| Automatyczne przełączanie zakresów pomiaru | tak |
| Zatrzymanie wyświetlanej wartości | tak |
| Temperatura pracy [°C] | 0 °C ~ +40 °C |
| Temperatura przechowywania [°C] | -20 °C ~ +60 °C |
| Wymiary D x S x W [mm] | 230 x 77 x 32 |
| Waga [kg] | 0,22 |