ProsKit MT-3109 Miernik cęgowy, multimetr
5
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis produktu
Zastosowanie:
Miernik cęgowy MT-3109 marki Pro'sKit służy do dokonania pomiarów napięcia prądu przemiennego i stałego, natężenia prądu przemiennego i stałego, oporności ( rezystencji ) elektrycznej, pomiaru diody, ciągłości oraz pojemności. Odznacza się prostotą obsługi, która zapewnia wygodę użytkowania.
Charakterystyka:
- miernik wielofunkcyjny ze szczękami o rozstawie 30 mm
- zasilanie: baterie 3 x 1,5V AAA ( brak w zestawie )
- ręczny wybór zakresów pomiarowych
- funkcje wskazania polaryzacji, zatrzymania wyświetlania wartości na wyświetlaczu oraz wskazania przekroczenia zakresu pomiarowego
- NCV - bezkontaktowy detektor napięcia AC
- korpus wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego
- wyświetlacz LCD z podświetleniem, odczyt 3999
- urządzenie wyposażone we wskaźnik niskiego poziomu baterii
- posiada funkcję oszczędzania energii z automatycznym wyłączaniem
- nylonowy pokrowiec ułatwia przechowywanie i transport
- zgodność z europejskimi standardami bezpieczeństwa zapewnia certyfikat CE
Parametry techniczne:
- Napięcie DC: 600 V (± 1.0%+5d)
- Napięcie AC: 600 V (± -1,5%)
- Prąd DC: 400A (± 2,5%)
- Prąd przemienny: 400A (+3%)
- Opór: 40MOhm (± 1,5%)
- Częstotliwość: 1 MHz ± 0,1% (tylko 10 MHz)
- Pojemność: 40 uF ± 5%, 100 uF ±6%
- Tester diod
- Test ciągłości
Zawartość pakietu:
- 1 x miernik MT-3109
- 1 x przewody pomiarowe
Specyfikacja techniczna
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Rodzaj | mierniki cęgowe |
| Zasilanie | 3 x bateria 1,5 V AAA (LR03) |
| Pomiar wartości prądu przemiennego AC [A] | tak |
| Pomiar wartości prądu stałego DC [A] | tak |
| Pomiar napięcia prądu przemiennego AC [V] | tak |
| Pomiar napięcia prądu stałego DC [V] | tak |
| Pomiar ciągłości | tak |
| Pomiar diody | tak |
| Pomiar pojemności | tak |
| Pomiar oporności ( rezystancji ) | tak |
| Pomiar temperatury w °C / °F | nie |
| Tester tranzystorów | nie |
| Podświetlenie wyświetlacza LCD | tak |
| Automatyczne przełączanie zakresów pomiaru | nie |
| Zatrzymanie wyświetlanej wartości | tak |
| Temperatura pracy [°C] | 0 °C ~ +40 °C |
| Temperatura przechowywania [°C] | -10 °C ~ +50 °C |
| Wymiary D x S x W [mm] | 203 x 68 x 33 |
| Waga [kg] | 0,60 |